Otwarcie autoryzowanego Biura Sprzedaży AS-Property

AS-Property - biuro

AS-Property - logo

Informujemy, że w związku z rozwojem naszej firmy otworzyliśmy Autoryzowane Biuro Sprzedaży AS-Property. Biuro prowadzone jest przez Agnieszkę Szewczak (Licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz Licencja Zarządcy Nieruchomości) oraz Jacka Kaszlikowskiego. Siedziba AS-Property mieści się w tym samym lokalu w którym znajduje się biuro KT&M Twarowski Developer, tj. przy ul. Brzeskiej 34 w Białej Podlaskiej.

Jest nam miło poinformować, że biuro prowadzi sprzedaż wyłącznie nieruchomości oferowanych przez KT&M Twarowski Developer. Nieruchomości oferowane są w cenach dewelopera. Biuro nie pobiera żadnych prowizji od kupującego. Wszystkie umowy kupujący zawiera z deweloperem.

Zapraszamy serdecznie zarówno do naszego biura jak i na stronę internetową Biura Sprzedaży AS-Property: www.as-property.pl, gdzie zawsze można zapoznać się z aktualną ofertą nieruchomości.

Aby być na bieżąco z ofertą i postępami w inwestycjach zapraszamy na wspólny fanpage KT&M Twarowski Developer i AS-Property: https://www.facebook.com/as.property.biala.podlaska.